E tino mōhiotia ana ā mātou otinga e ngā kiritaki, ā, ka tutuki i a rātou ngā whakaritenga pūtea me te pāpori e huri haere tonu ana mō te Utu Pai rawa atu mō ngā Wāhanga Kaikōrero 15″ Kāhua P-Audio Haina, Nau mai ki te kōrero mai ki a mātou mēnā kei te hiahia koe ki tā mātou otinga, ka hoatu e mātou he utu ohorere mō te Kounga me te utu.
E tino mōhiotia ana ā mātou otinga, e tino pono ana hoki ki ngā kiritaki, ā, ka tutuki i a rātou ngā whakaritenga pūtea me ngā whakaritenga pāpori e rerekē tonu ana mōTe utu mō ngā wāhanga anga PA me te kaikōrero PA o HainaI te mea e kawe mai ana te whakaurunga ōhanga o te ao i ngā wero me ngā whai wāhitanga ki te umanga xxx, mā te pupuri i tā mātou mahi tahi, te kounga tuatahi, te auahatanga me te painga tahi, e maia ana tā mātou kamupene ki te tuku pono ki ā mātou kiritaki ngā otinga whai tohu, te utu whakataetae me te ratonga pai, me te hanga i tētahi heke mai kanapa i raro i te wairua o te teitei ake, te tere ake, te kaha ake me ō mātou hoa mā te pupuri i tā mātou kaupapa.
Wā-1
Kororia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kete horoi paparanga o raro, Whatanga kete horoi paparanga o raro, Kete kōwae paparanga o raro,
Ka whakamau ki roto i tētahi mīhini horoi paparanga kotahi, takirua, takitoru rānei, ka whakanohoia ki roto i ngā kōwae werohanga rerekē, ka taea te whakamahi anō i ngā karāhe taiwhanga, ngā uku, ngā kirihou, te kowiri tira me ērā atu.
| Rauemi | 316LStainlesssteel |
| Tae | MatteKowiri tira |
| Roera mahi | Waru |
| Kaiwhakahaere tūnga | E rua |
| Te pana i te anga kete | 550mm |
| Diameter atanga tere | 32mm |
Whatanga kete me te hononga kōwae
Rūma horoi tāuru me te putanga pana-tō ā-ringa
Kua whakamauhia ki runga i ngā arai maitai kore waikura e rua
Mono tere te urunga wai, horoi wai mai i te tuara o te aratohu rūma ki roto i ia kōwae werohanga
| Ngā āhuatanga o waho, Teitei i roto i te mm | 158mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 528mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 566mm |
| Taumaha Kupenga | 3kg |