Ko tā mātou whāinga me te kaupapa matua o te kamupene he "Whakamātau tonu i ngā hiahia o ā mātou kiritaki". Kei te haere tonu mātou ki te hoko me te hoahoa i ngā hua kounga teitei mō ā mātou kiritaki tawhito me ngā kiritaki hou, ā, ka tutuki he huarahi angitu mō ā mātou kiritaki me mātou hoki mō Haina, he utu iti te utu mō te mīhini horoi pounamu karāhe 126L, he mahi tahi pono ki a koutou, ka koa katoa āpōpō!
Ko tā mātou whāinga me te kaupapa matua o te kamupene he "Whakamātau tonu i ngā hiahia o ā mātou kiritaki". Kei te haere tonu mātou ki te hoko me te hoahoa i ngā hua kounga teitei mō ā mātou kiritaki tawhito me ngā kiritaki hou, ā, ka tutuki he huarahi angitu mō ā mātou kiritaki me mātou hoki.Te Horoi Karāhe me te Horoi Karāhe Taiwhanga o Haina, Mā ēnei tautoko katoa, ka taea e mātou te mahi ki ngā kiritaki katoa me te hua kounga me te tuku i te wā tika me te tino kawenga. He kamupene taitamariki tonu mātou e tipu haere ana, ahakoa ehara mātou i te mea pai rawa atu, kua whakapau kaha mātou kia noho hei hoa pai māu.
| Tawhā taketake | |
| Te pāmahana mahi | 5-40ºC |
| Mana Hiko | 220V/50Hz, 380V/50Hz rānei |
| Waea hiko | 2m/5*10m2 |
| Mana whakamahana | 4KW/9KW |
| Mana katoa | 9KW/13KW |
| Rūma horoi | 316L maitai kore waikura |
| Papa o waho | 304 maitai kore waikura |
| Te kaha | 202L |
| Papu peristaltic | 4 ngā wahi |
| Ngā Kaupapa | 36 taunoa, 100+ ritenga |
| Te pāmahana horoi | ki te 95ºC |
| Tauranga RS 232 | Mō te whakawhiti i ngā mōhiohio raraunga mai i te mīhini horoi |
| Mata pā | Mata tae 7″ |
| Ahu o waho | Teitei/Te Whānui/Te Ahu: 990*612*750mm |
| Taumaha | 100KG |
| Pūoko pāmahana | PT1000 |
| Hononga ipurangi e wātea ana | |
| Matapihi kitea i runga i te tatau | |
| Pūnaha aroturuki kawe hiko mō te horoi | |
| Kei te wātea te papu whakakaha wai parakore | |
| Pūwhakamātao mamaoa tino whai hua | |
Whakataki mahi
1. Kōwhiringa tīmatanga-whakaroa: Ka taea te horoi mā te tatau iho, te whakarite rānei i te wā
2. Ngā mahi e tiakina ana e ngā taumata kupuhipa rerekē
3. Pūnaha whakahaere: Mana rorohiko moroiti, RS485, Wehenga hononga-Opto, Maramara kawemai taketake, tiakitanga tuku tohu mamao.
4. Pūnaha tatau aunoa
5. Pūnaha tohanga: Mahi tīmatanga auau rerekē Rere papu tohanga: 0-600L/min Aroturuki pēhanga me te horoi ārai-huka hei whakarite i te horoinga whai hua Rehuhia te ringa me te aroturuki tere hei whakaoho i te aukati
6. Pūnaha horoi whatanga: Ka taea te whakawhiti i te whatanga horoi ki ngā taumata katoa. Ngāwari o te horoi werohanga maha-taumata me ngā kete whakawhiti Neke atu i te toru ngā putanga wai me te takirere kati aunoa. Tāutu aunoa i runga i te kete me te whakahaere i te rere o te wai
7. Teitei o te kaha: Teitei horoi kotahi te taumata: 70cm Teitei horoi i ngā taumata e rua: 46cm Teitei horoi i ngā taumata e toru: 17cm




Te Kamupene Hangarau Koiora o Hangzhou Xipingzhe, Ltd
Ko XPZ tētahi o ngā kaihanga matua o ngā mīhini horoi karāhe taiwhanga, kei te tāone o Hangzhou, te kawanatanga o Zhejiang, Haina. He tohunga a XPZ ki te rangahau, te whakaputa me te hokohoko i te mīhini horoi karāhe aunoa e whakamahia ana ki te Bio-pharma, te hauora hauora, te taiao tirotiro kounga, te aroturuki kai, me te mara petrochemical.
E whakapau kaha ana a XPZ ki te whakaoti rapanga horoi katoa. Ko mātou te kaiwhakarato matua ki ngā mana tirotiro Hainamana me ngā umanga matū, i taua wā kua horapa te waitohu XPZ ki ngā whenua maha atu, pērā i a Īnia, UK, Rūhia, Kōrea ki te Tonga, Uganda, Philippines me ētahi atu. Ka whakaratohia e XPZ ngā otinga whakauru i runga i te tono ritenga, tae atu ki te kōwhiringa hua, te tāutanga me te whakangungu whakahaere me ētahi atu.
Ka kohia e mātou he painga hinonga ake hei whakarato i ngā hua auaha me te kounga teitei me te ratonga pai rawa atu, kia mau tonu ai tō mātou whakahoahoa mo te wā roa.

Whakaaturanga

Ko tā mātou whāinga me te kaupapa matua o te kamupene he "Whakamātau tonu i ngā hiahia o ā mātou kiritaki". Kei te haere tonu mātou ki te hoko me te hoahoa i ngā hua kounga teitei mō ā mātou kiritaki tawhito me ngā kiritaki hou, ā, ka tutuki he huarahi angitu mō ā mātou kiritaki me mātou hoki mō Haina, he utu iti te utu mō te mīhini horoi pounamu karāhe 126L, he mahi tahi pono ki a koutou, ka koa katoa āpōpō!
Haina Utu itiTe Horoi Karāhe me te Horoi Karāhe Taiwhanga o Haina, Mā ēnei tautoko katoa, ka taea e mātou te mahi ki ngā kiritaki katoa me te hua kounga me te tuku i te wā tika me te tino kawenga. He kamupene taitamariki tonu mātou e tipu haere ana, ahakoa ehara mātou i te mea pai rawa atu, kua whakapau kaha mātou kia noho hei hoa pai māu.