Wā-1
Kororia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kete horoi werohanga, Whatanga kete horoi werohanga, Kōwae werohanga
Whakamahia mō te horoi i ngā oko karāhe taiwhanga, pērā i te pounamu erlenmeyer, te pounamu tapatoru, te pounamu raro porowhita, te pounamu raro papatahi, te pounamu rōrahi, te rango ine.
| Rauemi | 316L Kowiri tira |
| Tae | Kowiri tira |
| Diameter atanga tere | 32mm |
| Pūwero werohanga | ф4mmxH160mm |
| Te maha o ngā pūwero | 36 ngā wahi |
| Te maha o ngā kaipupuri | 36 ngā wahi |
| Te whakanoho i ngā wahi puna | 36 ngā wahi |
| Paninga o ngā kaipupuri | PA |
Whatanga kete horoi mōrahi momo-werohanga me te tauranga hononga
Utaina ki te taha maui me te taha matau o te kete kōwae
Mono tere te urunga, horoia te wai mai i te kete o te kōwae ki roto i ia pūwero kōwae werohanga
| Ngā ine o waho, Teitei i roto i te mm | 164mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 204mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 511mm |
| Taumaha Kupenga | 3.8kg |