Kororia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kete horoi werohanga, Whatanga kete horoi werohanga, Kōwae werohanga
Whakamahia hei horoi i ngā paipa.
| Rauemi | 316L Kowiri tira |
| Tae | Kowiri tira |
| Diameter atanga tere | 32mm |
| Te maha o ngā pūwero | 119 ngā wahi |
| Te teitei o te anga | 150mm |
Whatanga kete horoi mōrahi momo-werohanga me te tauranga hononga
Utaina ki te taha maui me te taha matau o te kete kōwae
Mono tere te urunga, horoia te wai mai i te kete o te kōwae ki roto i ia pūwero kōwae werohanga
| Ngā ine o waho, Teitei i roto i te mm | 189mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 190mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 485mm |
| Taumaha Kupenga | 4.15kg |