Kororia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kete horoi werohanga, Whatanga kete horoi werohanga, Kōwae werohanga
E 28 ngā paipa kei roto i te kōwae whakauru, e 8 ngā ipu erlenmeyer/ipu/ipu rahi/ipu ine, me ētahi atu.
| Rauemi | 316L Kowiri tira |
| Tae | Kowiri tira |
| Diameter atanga tere | 32mm |
| Pūwero werohanga | ф6mmxH220mm |
| Te maha o ngā pūwero | 36 ngā wahi |
| Ngā nohoanga mō ngā paipa | 28 ngā wahi |
| Kaimau whakawhiti | 8 ngā wahi |
Whatanga kete horoi mōrahi momo-werohanga me te tauranga hononga
Utaina ki te taha maui me te taha matau o te kete kōwae
Mono tere te urunga, horoia te wai mai i te kete o te kōwae ki roto i ia pūwero kōwae werohanga
| Ngā ine o waho, Teitei i roto i te mm | 255mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 190mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 493mm |
| Taumaha Kupenga | kg |