Wā-1
Kororia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kete horoi paparanga o raro, Whatanga kete horoi paparanga o raro, Kete mōrahi paparanga o raro
Ka whakamau ki roto i tētahi mīhini horoi paparanga kotahi, takirua, takitoru rānei, ka whakanohoia ki roto i ngā kōwae werohanga rerekē, ka taea te whakamahi anō i ngā karāhe taiwhanga, ngā uku, ngā kirihou, te kowiri tira me ērā atu.
| Rauemi | 316L Kowiri tira |
| Tae | Kowiri tira |
| Roera mahi | Waru |
| Kaiwhakahaere tūnga | E rua |
| Te pana i te anga kete | 550mm |
Wehea kia rua ngā paparanga hei uta i te paepae mata
Ringa rehu hurihuri kua hangaia
Rūma horoi tāuru me te putanga pana-tō ā-ringa
| Ngā ine o waho, Teitei i roto i te mm | 226mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 529mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 569mm |
| Taumaha Kupenga | 5.6kg |