Kororia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kete horoi werohanga, Whatanga kete horoi werohanga, Kōwae werohanga
Whakamahia mō te horoi i ngā oko karāhe taiwhanga, pērā i te pounamu erlenmeyer, te pounamu tapatoru, te pounamu raro porowhita, te pounamu raro papatahi, te pounamu rōrahi, te rango ine.
| Ā-tinana | 316L maitai kore waikura |
| Tae | MatteKowiri tira |
| Roera mahi | Ono |
| Kaiwhakahaere tūnga | E rua |
| Kaiwhakamātau kete | Kotahi |
| Te pana i te anga kete | 550mm |
Whatanga kete horoi mōrahi momo-werohanga me te tauranga hononga
Utaina ki te taha maui me te taha matau o te kete kōwae
Mono tere te urunga, horoia te wai mai i te kete o te kōwae ki roto i ia pūwero kōwae werohanga
| Ngā ine o waho, Teitei i roto i te mm | 258mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 194mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 482mm |
| Taumaha Kupenga | 3.7kg |
Tiwhikete
Te Kamupene Hangarau Koiora o Hangzhou Xipingzhe, Ltd
Ko XPZ tētahi o ngā kaihanga matua o ngā mīhini horoi karāhe taiwhanga, kei te tāone o Hangzhou, te kawanatanga o Zhejiang, Haina. He tohunga a XPZ ki te rangahau, te whakaputa me te hokohoko i te mīhini horoi karāhe aunoa e whakamahia ana ki te Bio-pharma, te hauora hauora, te taiao tirotiro kounga, te aroturuki kai, me te mara petrochemical.
E whakapau kaha ana a XPZ ki te whakaoti rapanga horoi katoa. Ko mātou te kaiwhakarato matua ki ngā mana tirotiro Hainamana me ngā umanga matū, i taua wā kua horapa te waitohu XPZ ki ngā whenua maha atu, pērā i a Īnia, UK, Rūhia, Kōrea ki te Tonga, Uganda, Philippines me ētahi atu. Ka whakaratohia e XPZ ngā otinga whakauru i runga i te tono ritenga, tae atu ki te kōwhiringa hua, te tāutanga me te whakangungu whakahaere me ētahi atu.
Ka kohia e mātou he painga hinonga ake hei whakarato i ngā hua auaha me te kounga teitei me te ratonga pai rawa atu, kia mau tonu ai tō mātou whakahoahoa mo te wā roa.
Te Wheketere XPZ

Whakaaturanga

