Kei te haere tonu tā mātou whakapai ake i ā mātou otinga me ā mātou ratonga. I taua wā anō, kei te kaha tonu tā mātou mahi rangahau me te whakapai ake i ngā taonga horoi kakahu o te wheketere OEM mō ngā taputapu horoi kakahu o Haina, ngā putea horoi kakahu pakari kua whakaritea motuhaketia. Nau mai ki te toro atu ki tā mātou kamupene me te whare hanga. Kāore he utu ki te whakapiri mai ki a mātou mēnā kei te hiahia āwhina koe.
Kei te haere tonu tā mātou whakanui me te whakapai ake i ā mātou otinga me ā mātou ratonga. I taua wā anō, kei te kaha tonu tā mātou mahi rangahau me te whakapai ake i ngā mea e hiahiatia ana e mātou.Huinga Pēke Horoi Kakahu Haina me te utu Pēke Horoi Hanawiti, Me te wairua o te "nama tuatahi, te whanaketanga mā te auahatanga, te mahi tahi pono me te tipu tahi", kei te whai tā mātou kamupene ki te waihanga i tētahi heke mai kanapa me koe, kia noho ai hei tūāpapa tino whai hua mō te kaweake i ā mātou hua ki Haina!
Wā-1
Kororia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kete horoi paparanga o raro, Whatanga kete horoi paparanga o raro, Kete kōwae paparanga o raro,
Ka whakamau ki roto i tētahi mīhini horoi paparanga kotahi, takirua, takitoru rānei, ka whakanohoia ki roto i ngā kōwae werohanga rerekē, ka taea te whakamahi anō i ngā karāhe taiwhanga, ngā uku, ngā kirihou, te kowiri tira me ērā atu.
| Rauemi | 316LStainlesssteel |
| Tae | MatteKowiri tira |
| Roera mahi | Waru |
| Kaiwhakahaere tūnga | E rua |
| Te pana i te anga kete | 550mm |
| Diameter atanga tere | 32mm |
Whatanga kete me te hononga kōwae
Rūma horoi tāuru me te putanga pana-tō ā-ringa
Kua whakamauhia ki runga i ngā arai maitai kore waikura e rua
Mono tere te urunga wai, horoi wai mai i te tuara o te aratohu rūma ki roto i ia kōwae werohanga
| Ngā ine o waho, Teitei i roto i te mm | 158mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 528mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 566mm |
| Taumaha Kupenga | 3kg |