Te Ara-F1
Kete horoi, Whatanga kete, Kete mōrahi,
Hanganga paparua, e tika ana mō te waeine whatanga kete werohanga me te waeine whatanga kete kore-werohanga
| Rauemi | 316L Kowiri tira |
| Tae | Kowiri tira |
| Kaiwhakamātau kete | Kotahi |
| Te pana i te anga kete | 550mm |
| Diameter atanga tere | 32mm |
| Te maha o ngā kōwae ka taea te uta | E rua ngā paparanga |
| Te maha o ngā kōwae paparanga-kotahi | E rua |
Whatanga kete me te hononga kōwae
Rūma horoi tāuru me te putanga pana-tō ā-ringa
Kua whakamauhia ki runga i ngā arai maitai kore waikura e rua
Mono tere te urunga wai, horoi wai mai i te tuara o te aratohu rūma ki roto i ia kōwae werohanga
| Ngā ine o waho, Teitei i roto i te mm | 609 mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 619 mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 790 mm |
| Taumaha Kupenga | kg |