Te Ara-F1
Kete horoi werohanga, Whatanga kete horoi werohanga, Kōwae werohanga
Whakamahia mō te horoi i ngā ipu tauira
| Rauemi | 316L Kowiri tira |
| Tae | Kowiri tira |
| Diameter atanga tere | 32mm |
| Pūwero werohanga | 2.5mm x 110mm te teitei |
| Te maha o ngā pūwero | 88 ngā wahi |
| Kaimau whakawhiti | 88 ngā wahi |
Whatanga kete horoi mōrahi momo-werohanga me te tauranga hononga
Utaina ki te taha maui me te taha matau o te kete kōwae
Mono tere te urunga, horoia te wai mai i te kete o te kōwae ki roto i ia pūwero kōwae werohanga
| Ngā ine o waho, Teitei i roto i te mm | 170mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 558mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 352mm |
| Taumaha Kupenga | kg |