Kororia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kete horoi kore-werohanga
He pai mō ngā oko waha whānui, ngā kapu ine, me ētahi atu
| Rauemi | 316L Kowiri tira |
| Tae | Kowiri tira |
| Ngā rawhi puna iti | 18 |
| Teitei | 105mm |
| Te mokowā | 60mm |
| Ngā rawhi puna nui | 10 |
| Teitei | 175mm |
| Te mokowā | 60mm |
Te kōwae kete
| Ngā ine o waho, Teitei i roto i te mm | 186mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 220mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 445mm |
| Taumaha Kupenga | kg |