Wā-1
Kororia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kete horoi paparanga o raro, Whatanga kete horoi paparanga o raro, Kete kōwae paparanga o raro,
Ka whakamau ki roto i tētahi mīhini horoi paparanga kotahi, takirua, takitoru rānei, ka whakanohoia ki roto i ngā kōwae werohanga rerekē, ka taea te whakamahi anō i ngā karāhe taiwhanga, ngā uku, ngā kirihou, te kowiri tira me ērā atu.
| Rauemi | 316LStainlesssteel |
| Tae | MatteKowiri tira |
| Roera mahi | Waru |
| Kaiwhakahaere tūnga | E rua |
| Te pana i te anga kete | 550mm |
| Diameter atanga tere | 32mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Whatanga kete me te hononga kōwae
Rūma horoi tāuru me te putanga pana-tō ā-ringa
Kua whakamauhia ki runga i ngā arai maitai kore waikura e rua
Mono tere te urunga wai, horoi wai mai i te tuara o te aratohu rūma ki roto i ia kōwae werohanga
| Ngā ine o waho, Teitei i roto i te mm | 148mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 531mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 577mm |
| Taumaha Kupenga | 3kg |
tiwhikete