Wā-1
Kororia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kete horoi paparanga o raro, Whatanga kete horoi paparanga o raro, Kete mōrahi paparanga o raro
Ka whakamau ki roto i tētahi mīhini horoi paparanga kotahi, takirua, takitoru rānei, ka whakanohoia ki roto i ngā kōwae werohanga rerekē, ka taea te whakamahi anō i ngā karāhe taiwhanga, ngā uku, ngā kirihou, te kowiri tira me ērā atu.
| Rauemi | 316L Kowiri tira |
| Tae | Kowiri tira |
| Roera mahi | Waru |
| Kaiwhakahaere tūnga | E rua |
| Te pana i te anga kete | 550mm |
Wehea kia rua ngā paparanga hei uta i te paepae mata
Ringa rehu hurihuri kua hangaia
Rūma horoi tāuru me te putanga pana-tō ā-ringa
| Ngā ine o waho, Teitei i roto i te mm | 230mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 528mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 584mm |
| Taumaha Kupenga | 5.6kg |
Tiwhikete
Kamupene XPZ
Te Kamupene Hangarau Koiora o Hangzhou Xipingzhe, Ltd
Ko XPZ tētahi o ngā kaihanga matua o ngā mīhini horoi karāhe taiwhanga, kei te tāone o Hangzhou, te kawanatanga o Zhejiang, Haina. He tohunga a XPZ ki te rangahau, te whakaputa me te hokohoko i te mīhini horoi karāhe aunoa e whakamahia ana ki te Bio-pharma, te hauora hauora, te taiao tirotiro kounga, te aroturuki kai, me te mara petrochemical.
E whakapau kaha ana a XPZ ki te whakaoti rapanga horoi katoa. Ko mātou te kaiwhakarato matua ki ngā mana tirotiro Hainamana me ngā umanga matū, i taua wā kua horapa te waitohu XPZ ki ngā whenua maha atu, pērā i a Īnia, UK, Rūhia, Kōrea ki te Tonga, Uganda, Philippines me ētahi atu. Ka whakaratohia e XPZ ngā otinga whakauru i runga i te tono ritenga, tae atu ki te kōwhiringa hua, te tāutanga me te whakangungu whakahaere me ētahi atu.
Ka kohia e mātou he painga hinonga ake hei whakarato i ngā hua auaha me te kounga teitei me te ratonga pai rawa atu, kia mau tonu ai tō mātou whakahoahoa mo te wā roa.
Te Wheketere XPZ

Whakaaturanga

