Kororia-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F2
Kete horoi paparanga o runga, Kete horoi paparanga o waenga, Whatanga kete horoi paparanga o runga, Whatanga kete horoi paparanga o waenga, Kete mōrahi paparanga o runga, Kete mōrahi paparanga o waenga
Ka whakamau ki roto i tētahi mīhini horoi paparanga takirua, takitoru rānei, ka whakanohoia ki roto i ngā kōwae werohanga rerekē, ka taea te whakamahi anō i ngā karāhe taiwhanga, ngā uku, ngā kirihou, te kowiri tira me ērā atu.
| Rauemi | 316LStainlesssteel |
| Tae | MatteKowiri tira |
| Roera mahi | Ono |
| Kaiwhakahaere tūnga | E rua |
| Kaiwhakamātau kete | Kotahi |
| Te pana i te anga kete | 550mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Ringa rehu hurihuri kua hangaia
Rūma horoi tāuru me te putanga pana-tō ā-ringa
He arataki rino kore waikura te whāriki i ngā taha e rua
Mono tere te urunga wai, horoi wai mai i te tuara o te aratohu rūma ki roto i ia kōwae werohanga
Ka taea te whakatakoto i ngā kete hei whakamahi mō ngā pounamu waha whānui ma
| Ngā ine o waho, Teitei i roto i te mm | 183mm |
| Ngā ine o waho, Whānui i roto i te mm | 530mm |
| Ngā ine o waho, Te hohonu i roto i te mm | 569mm |
| Taumaha Kupenga | 3.5kg |
tiwhikete